top of page

IQOS ILUMA VE PRİME MODELLİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Güncelleme tarihi: 17 Oca


IQOS ILUMA, Philip Morris International tarafından üretilen yeni alternatif bir ısıtma sistemidir. IQOS modelleri, sigarayı yakmak yerine ısıtarak kullanıcıya nikotin veren bir alternatif sigara ürünüdür.

IQOS ILUMA'nın özellikleri şunlardır:


SMARTCORE INDUCTION SYSTEM™: IQOS ILUMA modelinin ısıtıcı bölümü diğer modellere göre değişmiştir. Eski modellerden farklı olarak rezistanslar yerine kırılmaz çelik gövde ile ısıtılarak kullanıcılarına kolay kullanım ve üst düzey duman keyfi sunmaktadır.

  1. Adaptör şarjı: IQOS ILUMA ve ILUMA PRIME modellerinde adaptörün şarj kapasitesi eski modellere göre artırılmıştır. Bu sayede tek şarj yaklaşık 1,5 saat sürmekte olup, gündüz kullanımında 22-24 dal tera sigara içmenize olanak sağlanmaktadır.

  2. Otomatik Sensör: Yeni alternatif sigaralar olan ıluma TEREA sigaralarla birlikte kullanılır. Terea, sigaranızı ısıtıcıya taktıktan sonra ısıtmaya başlar, kullanım sırasında sigaranızı ısıtır ve sigara içmediğiniz zamanlarda ısınmayı durdurarak sigaranızın boşaltılıp söndürülmesini sağlar.

  3. Çift Sigara İçme Özelliği: Çift sigara içen IQOS 3 DUO modelinde olduğu gibi Iluma modelinde de tek şarjla arka arkaya 2 kez sigara içilebilmektedir. TEREA sigaralarıyla birlikte IQOS iluma prime modeli kullanılmaktadır. TEREA ağız kısmı filtre ile kapatıldığı için kurumuş tütün cihaz içerisine dökülmez, dolayısıyla cihazın temizlenmesine gerek kalmaz.

20 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page